• شهرک صنعتی

مختصری درباره شرکت

مهتابی IED  آیبک الکتریک

شرکت پیشتازان سام مجد AYBAK ELECTERC از سال ۱۳۹۱ در زمینی به مساحت ۴۰۰۰مترمربع ودر سالنهای طراحی و تولید در منطقه صنعتی  با نیروی انسانی تحصیل کرده و مهندسین جوان شروع به کار کرده.درابتدای کار مجموع قطعات موردنیازصنعت الکتریکی با کیفیت وبه روز را شناسایی کرده و اقدام به طراحی می کند و بعد از طراحی قالبسازی قطعات مورد نیاز با پیشرفته ترین دستگاههای تزریق مواد پلیمری غیر قابل اشتغال و دستگاههای تمام اتوماتیک سیم پیچی با نیروی انسانی آموزش دیده اقدام به تولید پریز برق ، محافظ و مهتابی های IED کرده و بعد از تولید در آزمایشگاه شرکت مورد ارزیابی قرارگرفته وبه بازار مصرف عرضه می گردد.

مهتابی LED آیبک الکتریک با مهتابی های شاهچراغ پارسیان قابل رقابت می باشد . محافظ دو خانه و چهار خانه ارت دار آیبک الکتریک را می توان از نظر کیفیت در ردیف شرکتهای پارت الکتریک و فرهان الکتریک قرار دادو کیفیت و زیبایی محافظ هوشمند و مبدل آیبک الکریک AYBAK ELECTRIC را می توان با تنها شرکت قدرتمند هادرون مقایسه کرد .

همه محصولات دارای گارانتی می باشد.

امید است با همکاری بیش از پیش همکاران و جلب اعتماد مصرف کنندگان گرامی از محصولات با کیفیت داخلی حمایت بیشتری به عمل آید.